משלוחים

שיטת משלוח

זמן אספקה

החבילה תגיע אל…

גוף שילוח

דואר רשום

עד 14 ימי עסקים

כל מקום ברחבי הארץ

דואר ישראל

דואר עם שליח

עד 8 ימים

כל מקום ברחבי הארץ

דואר ישראל

איסוף עצמי מחנות היבואן בתיאום טלפוני מראש

עד 3 ימי עסקים

חנות היבואן

הרדופים בע"מ

 

מחירי שיטות משלוח

דואר רשום- 19₪

דואר עם שליח – 29₪

איסוף עצמי – מחנות היבואן – חינם!

 

הערות ותוספות

  1. יום עסקים מתייחס לכל ימות השבוע (ראשון עד חמישי), למעט: יום ביצוע ההזמנה, ימי שישי, ימי שבת, ערבי חג, חג, שבתון, חול המועד וימי זיכרון.
  2. הדגם הנרכש יסופק באמצעות חברת שילוח או דואר ישראל לבית הלקוח לפי זמני האספקה של חברת המשלוח. כל המשלוחים הינם בתשלום על חשבון הלקוח אלא אם נקבע אחרת ע"י החברה.
  3. החברה לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם של החברה לרבות שביתות, השבתות וכיוצ"ב.
  4. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החברה תהיה רשאית להעמיד את הדגמים ללקוחות במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עמם מראש.
  5. הקונה יכול לבטל את ההזמנה ולקבל החזר כספי מלא תוך 48 שעות מקבלת המוצר.
  6. החזרת או החלפת המוצר כפופה לכך שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש או התאמות אישיות עבור הלקוח וכל עוד לא נותקה התגית\תווית מן המוצר והמוצר באריזתו המקורית ובארגז שבו סופק. בכפוף לתנאים המפורטים לעיל החברה תספק החזר כספי.
  7. על הלקוח לבדוק את הדגם מייד עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את הדגם כשהוא פגום, או כאשר מפרט המוצר שונה מהמפרט שפורסם באתר, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי הודעת ביטול בדואר אלקטרוני hardufim@bezeqint.netלשירות הלקוחות של החברה, הכול בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

 

 איסוף עצמי מחנות היבואן

תוכל/י לאסוף את החבילה שלך מחנות היבואן – בחינם!

האיסוף ייתבצע בתיאום טלפוני מראש במס' 054-8151561 או 054-8151562.

כתובת חנות היבואן לאיסוף עצמי: רח' העמל 5, יבנה.